TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Підлогові ваги Scarlett SC-BS33E019

Код скопійований Код: 40619
0.0 з 5.0
Тип

Електронні

Вид

Побутові

Максимальне навантаження, кг

180

Матеріал платформи

Скло

Додаткові функції

Автоматичне вмикання/вимикання

Елементи живлення

1 х CR2032

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Підлогові ваги оригінального дизайну

При виборі такого предмета, як підлогові ваги, у нас є два шляхи. Ми можемо вибирати модель за кількістю додаткових функцій, в тому числі розумних. Але такі пристрої коштують досить дорого. Якщо ж ми просто хочемо регулярно контролювати вагу без зайвих наворотів, то пристрій вибирається по дизайну. Адже мало хто ховає ваги кожен день в шафу. Зазвичай вони стоять на виду, щоб нагадувати нам про необхідність тримати себе в руках. Модель Scarlett SC-BS33E019 має дуже доступну ціну і вельми незвичайний дизайн, який незмінно викликає посмішку. А крапелька гарного настрою кожен день нам точно не зашкодить!

Можливості вимірювання ваги

Технічно ваги Scarlett SC-BS33E019 мають простий устрій. Скляна платформа накриває чутливі електронні датчики. Ваги мають збільшений діапазон зважування. Максимальна відмітка може досягати 180 кг. Це обіцяє солідний запас по міцності. При цьому точність визначення ваги поміщається в діапазон 100 г, чого достатньо для будь-якої дорослої людини.

Простий принцип роботи

Для початку зважування вам досить просто встати на платформу. Окремих вимикачів немає, та й потреба в них відсутня. Після фіксації ваги на екрані Scarlett SC-BS33E019 ви можете покинути платформу ваг. Автовимкнення відбудеться через кілька секунд після закінчення зважування. До речі, екран досить великий за розміром. Тому цифри на ньому будуть добре видно навіть людям зі слабким зором.

Додаткові особливості

Scarlett SC-BS33E019 працюють на плоскій батарейці – таблетці (стандарт CR2032). Її вистачає на дуже довгий термін. При необхідності заміни на екран виводиться відповідне повідомлення. Ніжки мають антиковзаюче покриття, щоб ваги надійно стояли на покритті підлоги.

Please, enter a valid value

tehnopass