063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 17:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Підлогові ваги Mi Body Composition Scale 2

Код скопійований Код: 40621
0.0 з 5.0
Тип

Електронні

Вид

Діагностичні

Максимальне навантаження, кг

150

Матеріал платформи

Скло/Пластик

Додаткові функції

Bluetooth
Автоматичне визначення користувача
Автоматичне вмикання/вимикання

Елементи живлення

4 x 1.5V AAA

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Розумні підлогові ваги
Mi Body Composition Scale 2

Mi_Body_Composition_Scale_2

РОЗУМНІШI НІЖ ЗДАЮТЬСЯ

Унікальні ваги Mi Body Composition Scale 2 вимірюють вагу тіла з точністю до 50 г і відображають дані в зручних для сприйняття одиницях (кг, фунти). Висока точність вимірювань досягається завдяки використанню вдосконаленого G-подібного датчика і професійної технології біоімпендансного аналізу.

Mi_Body_Composition_Scale_2

ПОВНИЙ АНАЛІЗ ЗА ОДНЕ ЗВАЖУВАННЯ

За одне зважування ваги вимірюють 13 важливих показників, серед яких маса тіла, вміст білка, рівень метаболізму, ІМТ, вміст жиру, води, кісткову масу, кількість вісцелярного жиру та ін. Оцінка всіх показників дозволить вам об'єктивно оцінити стан вашого організму і поліпшити його, якщо це потрібно.

Mi_Body_Composition_Scale_2

ВИМІРЮВАННЯ РІВНЯ КОНТРОЛЮ

Для вимірювання балансуючого зусилля досить встати на ваги однією ногою і закрити очі. Ваги Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 швидко визначають показник, який відображає, як легко ви підтримуєте рівновагу і наскільки повністю контролюєте своє тіло. Чим вище це показник, тим менше ймовірність травмуватися під час тренування.

Mi_Body_Composition_Scale_2

ПІДТРИМКА ДО 16 КОРИСТУВАЧІВ

Розумні ваги Mi Body Composition Scale 2 впізнають до 16 користувачів і зберігають дані їх вимірювань. У гостьовому режимі ваги роблять виміри без збереження результату.

Mi_Body_Composition_Scale_2

ДОДАТОК MI FIT

Синхронізуйте ваги зі смартфоном за допомогою модуля Bluetooth 4.0 і користуйтеся усіма можливостями додатка Mi Fit. Після підключення ваги автоматично передають актуальні параметри на смартфон, завдяки чому ви можете в додатку стежити за тенденціями зміни маси тіла. Додаток дозволить підібрати курс вправ для зниження ваги, набору м'язової маси або для вирішення іншої важливої для вас проблеми.

Mi_Body_Composition_Scale_2

ВИТОНЧЕНИЙ І ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ДИЗАЙН

Ваги Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 укладені в тонкий елегантний корпус з округленими краями. Збільшена площа і протівослизька текстура поверхні дозволяють зручно розташуватися для зважування і забезпечують високу точність вимірювання. Чотири електродні пластини на поверхні вимірюють параметри тіла за допомогою технології з використанням змінного струму, щоб надати вам повну актуальну інформацію про стан вашого організму.

Mi_Body_Composition_Scale_2

LED ДИСПЛЕЙ

Прихований LED дисплей в сплячому режимі абсолютно непомітний. Але як тільки ви встанете на ваги, дисплей засвітиться приємним м'яким світлом і великими зручними для сприйняття цифрами відобразить результат зважування.

Mi_Body_Composition_Scale_2

Please, enter a valid value