TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Морозильна скриня Beko HSA 32520 F

Код скопійований Код: 41184
0.0 з 5.0
Тип

Скриня

Корисний об'єм, л

298

Система розморожування

Статична

Клас енергоспоживання

А+

Тип керування

Механічне

Висота, см

86

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Практична морозильна камера

Модель Beko HSA 32520 F являє собою окрему морозильну камеру з горизонтальним розташуванням. Така конструкція відрізняється хорошою ефективністю, довгим збереженням холоду і відмінною ергономікою. Висота корпусу відповідає стандартній висоті кухонних меблів. Тому її можна гармонійно розмістити в будь-якому приміщенні, не порушуючи цілісності інтер'єру.

Велика ємність

Внутрішній простір морозильної камери Beko HSA 32520 F дуже великий! Обсяг 315 літрів - гідний показник. З урахуванням того, що прилад може заморожувати до 15 кілограм на добу, Ви отримуєте відмінну ефективність заморозки. Внутрішній простір єдиний, але в комплекті є підвісні кошики, в які можна зручно розміщувати окремі види продуктів для швидкого доступу.

Зручна робота

Велика верхня дверцята надає відмінний огляд всього внутрішнього простору. Ви можете зручно укладати навіть великі продукти. Управління роботою Beko HSA 32520 F здійснюється механічним поворотним регулятором. Він розташований на лицьовій стороні приладу. Там же є світлові індикатори, що показують поточний стан. Тому ви здалеку будете бачити, якщо щось пішло не так. Для безпечного використання є захист від дітей.

Висока економічність

Незважаючи на величезний обсяг, морозильна камера Beko HSA 32520 F залишається дуже економічною в роботі. Споживання електроенергії в межах 272 кВт на рік дозволяє пристрою залишатися в класі А+ з енергоефективності. Модель призначена для використання в будь-яких кліматичних умовах, а всередині морозильної камери може забезпечуватися температура аж до мінус 24 градусів.

Please, enter a valid value

tehnopass