TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Морозильна скриня Beko HS 221520 F

Код скопійований Код: 40624
0.0 з 5.0
Тип

Скриня

Корисний об'єм, л

205

Система розморожування

Статична

Клас енергоспоживання

А+

Тип керування

Механічне

Висота, см

91.2

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Морозильна камера невеликого розміру

Потреба в окремому боксі для заморозки виникає тоді, коли у вас збираються великі обсяги продуктів. Причому, неважливо, якого роду ці продукти: м'ясні-рибні, домашні заготовки або запас морозива на літо. Набагато зручніше користуватися окремим приладом, щоб не порушувати температурний режим в холодильнику. Компактна морозильна камера Beko HS 221520 F має скромні зовнішні габарити, але відмінні показники місткості. Всередині поміщається 205 літрів, а при погляді на цього малюка в таку цифру віриш насилу.

Зручна форма

Горизонтальна конструкція з верхньою кришкою спочатку може здатися незвичною. Але з іншого боку при такому рішенні Beko HS 221520 F відмінно зберігає холод всередині за рахунок природної конвекції. Навіть при відкриванні кришки холодне повітря не виходить, що без зайвих зусиль дозволяє підтримувати мороз в камері на відповідному рівні.

Продуктивність заморожування

Конструктори Beko HS 221520 F передбачили можливість роботи за підтримки температури аж до мінус 24 градусів. Пам'ятайте, що чим нижче температура, тим більше термін зберігання. Тому морозильна камера здатна забезпечити максимальне збереження будь-яких продуктів. Швидкість заморожування досягає 12 кг на добу, що для пристрою такого класу дуже непогано. При відключенні електрики дотримується допустима температура протягом 36 годин.

Економічна робота

Морозильна камера Beko HS 221520 F відноситься до пристроїв класу А+. Річне споживання електроенергії не перевищує 224 кВт на рік, що для моделі такого розміру - відмінний показник. Статична система охолодження не викликає проблем у догляді. На ущільнювачі дверей нанесений антибактеріальний шар, щоб ви могли не переживати про появу цвілі.

Please, enter a valid value

tehnopass