TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Морозильна камера Atlant М 7184-101

Код скопійований Код: 38969
0.0 з 5.0
Тип

Камера

Корисний об'єм, л

220

Система розморожування

Статична

Клас енергоспоживання

А+

Тип керування

Механічне

Висота, см

150

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Розморожування за технологією Fresh

Морозильна камера Atlant М 7184-101 використовує для своєї роботи технологію крапельного розморожування Fresh. Такий підхід забезпечує збереження оптимального рівня вологості, який необхідний для цілісності продуктів і фіксації їх форми і корисних складових у складі. Періодичне автоматичне відтаювання однієї зі стінок зробило ручні розморожування пережитком минулого. Вода виводиться через дренаж і випаровується на компресорі.

Класична лінійка пристроїв

Перед вами представник класичної бази моделей. Морозильна камера має стандартну ширину 60 см, тому знайти нішу для її встановлення не складе труднощів. Зовнішнє оформлення можна назвати нейтральним - ніяких додаткових вишукувань дизайнери не використовували. Тільки класичний форм-фактор, лаконічна рівна поверхня, традиційний непомітний колір.

Відділення всередині морозилки

Внутрішній простір 240 л загального об'єму структуровано на 6 відділень + піддон для заморожування дрібних продуктів. Так ви зможете визначити, який продукт куди помістити, де знайти місце для будь-якого типу їжі.

Опція швидкої заморозки

Швидке заморожування стане способом на 48 годин встановити граничний мінімум температури в порожнині морозильної камери. Після цього налаштування відновляться до колишнього рівня. Ви можете повернути їх до попереднього стану і раніше, якщо в цьому є необхідність.

Енергоефективна робота рівня А+

Пристрій використовує невелику кількість ресурсів електроенергії. Саме тому йому присвоєно ранг енергоспоживання класу А+. Даний показник у поданій модифікації дорівнює 260 кВтг/рік.

Установка техніки на площині

Щоб ви могли зручно встановити техніку на площині будь-якого рівня, її оснастили упором ззаду, колесами і регульованими ніжками.


 

Please, enter a valid value

tehnopass