063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 17:00

  • Вихідний - неділя


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Мікрохвильова піч Toshiba MW2-MM23PF(BK)

Код скопійований Код: 42748
0.0 з 5.0
Тип

Звичайна (соло)

Об'єм, л

23

Потужність СВЧ

800 Вт

Тип керування

Механічне

Тип внутрішнього покриття

Емаль

Ширина, см

48.5

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Чорний завжди в ходу
Мікрохвильова піч Toshiba MW2-MM23PF(BK) почала яскравим представником універсальної побутовий техніки для кухні, яка чудово замінила собою кілька пристроїв. Крім свого функціоналу вона відрізняється і зовнішністю: лаконічне чорне оформлення виглядає бездоганно і самодостатньо, не вимагаючи ніяких яскравих акцентів для себе. Вічна класика в чорних тонах буде доречна на вашій кухні.

Зручна конструкція двері
Дверцята мікрохвильової печі мають класичну будову, при якій вона відчиняється по траєкторії справа наліво від користувача і оснащена ручкою. Ручка проходить по вертикальній крайній частині і має форму, що дозволяє зручно взятися за неї не тільки всією долонею, а й за допомогою декількох пальців, якщо інша частина руки зайнята.

Механічне управління
Блок механічного управління мікрохвильовкою розташований на звичному місці - фронтальна частина праворуч від вас. На ньому ви побачите два поворотних маніпулятора і дисплей. У нижній частині також є дві кнопки. Простий інтерфейс не перевантажений нічим зайвим - тільки найнеобхідніше. Цифри на дисплеї стануть яскравим акцентом, що виділяється на тлі основного дизайну.

Затримка пуску
Перед вами унікальна мікрохвильова піч, яка може використовуватися для готування в той час, коли вам це необхідно. Опція затримки пуску дозволить здійснити запуск техніки на роботу в точно запрограмований час. Це допоможе підготувати їжу до вашого приходу або моменту появи гостей.

Розігрів і розморожування
Ці дві дії схожі за своєю суттю, але відрізняються інтенсивністю і тривалістю впливу. Виробник подбав про те, щоб ви не підбирали вручну параметри для будь-якого з цих режимів, а заклав їх в набір основних умінь - використовуйте для досягнення найкращих результатів.

Please, enter a valid value