TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Мікрохвильова піч Samsung ME83KRW-1

Код скопійований Код: 23520
0.0 з 5.0
Тип

Звичайна (соло)

Об'єм, л

23

Потужність СВЧ

800 Вт

Тип керування

Електронне

Тип внутрішнього покриття

Біо-керамічна емаль

Ширина, см

48.9

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Сучасна техніка для кухні

Мікрохвильова піч Samsung ME83KRW-1 володіє збільшеним внутрішнім об'ємом, простим і зручним управлінням, вбудованими автоматичними програмами і функціями, щоб допомогти вам готувати смачні та поживні страви для всієї родини. Унікальне біо-керамічне покриття камери перешкоджає розвитку бактерій і забезпечує легке очищення поверхні від забруднень.

Фото 1 Samsung ME83KRW-1/BW

Система Triple Distribution System

Готуйте швидко і різноманітно корисні і дивовижно смачні страви. У цьому вам допоможе система потрійного розподілу мікрохвиль, яка відповідає за рівномірний прогрів продуктів по всьому об'єму при розморожуванні, приготуванні і підігріві зі збереженням корисних і поживних властивостей страв. Мікрохвилі «пронизують» камеру у всіх напрямках і з декількох сторін впливають на продукти, скорочуючи час приготування і забезпечуючи чудовий результат.

Фото 2 Samsung ME83KRW-1/BW

Правильне розморожування

При розморожуванні продукти м'яко і рівномірно прогріваються зсередини і зберігають при цьому максимум корисних властивостей, структуру і соковитість. Розморожені продукти не відрізняються від свіжих, вони повністю готові до подальшого використання.

Фото 3 Samsung ME83KRW-1/BW

Автоматичні програми

Мікрохвильова піч Samsung ME83KRW-1 з 39 вбудованими рецептами допоможе урізноманітнити сімейне меню. Щоб приготувати страву, більше не потрібно встановлювати режим і стежити за часом, досить вибрати потрібний рецепт з доступних і натиснути на кнопку на панелі управління.

Фото 4 Samsung ME83KRW-1/BW

Біо-керамічне покриття

Антибактеріальне покриття з біо-кераміки дозволяє утримувати внутрішні поверхні камери в ідеальній чистоті. Покриття перешкоджає поширенню бактерій на 99.9 %, воно не вбирає жир і кіптяву, тому легко очищається від забруднень. Біо-кераміка в кілька разів міцніше інших покриттів, вона стійка до пошкоджень і подряпин. Низька теплопровідність матеріалу скорочує час приготування і призводить до зменшення тепловтрат.

Фото 5 Samsung ME83KRW-1/BW

Збільшений обсяг

За габаритами мікрохвильова піч Samsung ME83KRW-1 практично не відрізняється від моделей з корисним об'ємом 20 літрів, в той час як обсяг її камери дорівнює 23 літрам. Ви отримуєте можливість готувати великі страви і не будете турбуватися про брак місця на кухні.

Фото 6 Samsung ME83KRW-1/BW

Еко режим

Samsung ME83KRW-1 дбає про ваш гаманець. При використанні режиму Еко мікрохвильова піч мінімізує споживання електроенергії в режимі очікування. Це дозволить вам економити на рахунках за електрику.

Фото 7 Samsung ME83KRW-1/BW

Please, enter a valid value

tehnopass