TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Мікрохвильова піч Samsung ME81KRW-2

Код скопійований Код: 25250
0.0 з 5.0
Тип

Звичайна (соло)

Об'єм, л

23

Потужність СВЧ

800 Вт

Тип керування

Механічне

Тип внутрішнього покриття

Біо-керамічна емаль

Ширина, см

48.9

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Мікрохвильова піч Samsung ME81KRW-2 має високу потужність мікрохвиль і точну систему управління, вона легко справляється з приготуванням і підігрівом страв. Унікальа система Triple Distribution значно прискорює процес приготування, гарантуючи незмінно чудовий результат.

Фото 1 Samsung ME81KRW-2/BW

Біо-керамічне покриття

Унікальне антибактеріальне покриття камери з міцної біо-кераміки запобігає поширенню бактерій всередині мікрохвильовки. Покриття не вбирає жир і кіптяву, тому прибрати камеру після приготування страви не складе труднощів. Біо-керамічне покриття стійке до утворення механічних пошкоджень і відмінно витримує високі температури. Навіть після тривалого використання камера зсередини буде виглядати як нова.

Фото 2 Samsung ME81KRW-2/BW

Поєднання компактності і місткості

Зовні мікрохвильова піч Samsung ME81KRW-2 виглядає компактно і акуратно і за розмірами практично не відрізняється від 20-літрових моделей, при тому, що її внутрішня камера має об'єм 23 літри.

Фото 3 Samsung ME81KRW-2/BW

Унікальна система розподілу мікрохвиль

Фірмова системі Triple Distribution System з трьома точками розподілу мікрохвиль забезпечує чудовий результат роботи, будь то приготування страви або підігрів. Розподіл мікрохвиль в трьох напрямках дозволяє їм рівномірно і точно впливати на блюдо по всьому об'єму, завдяки чому скорочується час приготування, а продукти зберігають максимум корисних і поживних властивостей.

Фото 4 Samsung ME81KRW-2/BW

Please, enter a valid value

tehnopass