TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Мікрохвильова піч Ardesto GO-E735S

Код скопійований Код: 37609
0.0 з 5.0
Тип

Звичайна (соло)

Об'єм, л

20

Потужність СВЧ

700 Вт

Тип керування

Електронне з поворотним перемикачем

Тип внутрішнього покриття

Емаль

Ширина, см

45

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Швидке приготування

Сучасна мікрохвильова піч Ardesto GO-E735S відмінно підходить для розморожування і розігрівання вже готової їжі, а також для приготування нескладних страв: овочів, картоплі, круп. Завдяки 700 Вт вбудованої потужності модель легко справляється з будь-яким завданням. При цьому 5 рівнів потужності дозволять підлаштувати роботу мікрохвильової печі під конкретну задачу.

Фото 1 Ardesto GO-E735S

Широкі функціональні можливості

Розробники обладнали модель функцією автоприготування, яка передбачає 6 програм, тому вам не доведеться постійно налаштовувати робочі параметри. Завдяки відкладеному старту ви зможете встановити точний час початку роботи, а таймер подбає, щоб модель вчасно зупинилася. Неможливо обійти стороною і спеціальний захист від дітей, він заблокує панель керування і не дасть внести випадкові зміни в робочий процес.

Фото 2 Ardesto GO-E735S

Фантастичні експлуатаційні якості

Ardesto GO-E735S легко вміщує в собі до 20 літрів, що дозволяє приготувати потрібну кількість страви всього за один робочий цикл. До того ж поворотний стіл подбає, щоб їжа готувалася рівномірно з усіх боків. Завдяки емалевому покриттю мікрохвильова піч не вимагає особливого догляду і легко очищається.

Фото 3 Ardesto GO-E735S

Практичний дизайн

Лаконічний дизайн пристрою стане родзинкою будь-якого інтер'єру. Більш того, компактні розміри нададуть широкі можливості для розміщення, а невелика ручка забезпечить комфортне відкриття двері. Разом з тим мікрохвильова піч має інтуїтивно зрозумілу панель керування, тому експлуатація доставить вам виключно позитивні емоції.

Фото 4 Ardesto GO-E735S

 

Please, enter a valid value

tehnopass