063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 17:00

  • Вихідний - неділя


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Бездротовий геймпад PlayStation 5 DualSense Midnight Black

Код скопійований Код: 41343
0.0 з 5.0
Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Бездротовий контролер DualSense™

Відчуйте неймовірне занурення в ігрову реальність1 завдяки новому контролеру PS5™ з інноваційними функціями.

 

 

 

 

 

Відкрийте для себе ще глибший та більш атмосферний світ гри1, доступний завдяки новому революційному контролеру PS5™ із функцією тактильного зворотного зв’язку та динамічними ефектами тригерів2. Бездротовий контролер DualSense також має вбудований мікрофон і кнопку створення, які бездоганно вписані в добре знайомий

Новий рівень відчуттів

Бездротовий контролер DualSense для PS5 обладнаний реалістичною тактильною віддачею2, динамічними адаптивними тригерами5 і вбудованим мікрофоном у поєднанні з оригінальним дизайном.

Тактильна віддача2

Відчуйте фізичну віддачу у відповідь на ваші дії в грі завдяки парним приводам, що замінили вібромоторчики. У ваших руках динамічна вібрація контролера дасть змогу симулювати широкий спектр відчуттів — від оточення в грі до відбою різних видів зброї.

Адаптивні тригери2

Випробуйте реалістичні відчуття від взаємодії з предметами й оточенням у грі й завдяки різного ступеня зусиллям й опору тригерів. Ви зможете реально відчути натяг тятиви або удар по гальмах і повністю зануритися в дію гри.

Знайдіть свій голос і діліться емоціями

Вбудований мікрофон і роз'єм гарнітури

Спілкуйтеся з друзями в чаті3 завдяки вбудованому мікрофону, або під'єднавши гарнітуру через роз'єм 3,5 мм. Легко вимикайте мікрофон з допомогою спеціальної кнопки вимикання звуку.

Кнопка створення

Записуйте найефектніші ігрові моменти та ведіть стрим з допомогою кнопки створення3. Спираючись на успіх кнопки SHARE, кнопка створення пропонує гравцям ще більше можливостей для створення ігрового контенту та трансляції своїх пригод у прямому ефірі.

Мрія будь-якого гравця у вас у руках

Візьміть керування у свої руки завдяки контролеру з удосконаленим двоколірним дизайном, який поєднує в собі знайоме розміщення кнопок, поліпшені джойстики та повністю перероблену світлову панель.

Знайомі функції

Бездротовий контролер DualSense успадкував багато функцій від DUALSHOCK®4, давши їм нове життя для ігор наступного покоління.

Вбудована батарея

Заряджайте та грайте, тепер з допомогою USB Type-C®4.

Вбудований динамік

Деякі ігри використовують додаткові можливості контролера, додаючи ще один рівень сприйняття завдяки звуковим ефектам високої чіткості.

Датчик переміщення

Вбудований акселерометр і гіроскоп забезпечують інтуїтивно зрозуміле керування рухами для підтримуваних ігор.

Вставте. Зарядіть. Грайте.

Залишайтеся в грі та завжди тримайте напоготові ще один контролер завдяки зарядній станції DualSense.

Ставте до двох бездротових контролерів DualSense 5 заряджатися одним рухом завдяки конструкції зарядної станції з фіксацією. Контролери заряджаються так само швидко, як і в разі під'єднання до консолі PS5 — тому тепер можна обійтися без роз'ємів USB, не жертвуючи швидкістю заряджання.

1.Проти бездротового контролера DUALSHOCK 4.

2.Доступно, якщо функція підтримується грою.

3.Потрібне інтернет-під'єднання та обліковий запис для PlayStation™ Network. Власники облікових записів мають бути не молодшими за 7 років, для віку молодше 18 років потрібна згода батьків. Поширюються всі умови: playstation.com/PSNTerms.

4.Кабель не входить до комплекту. Для під'єднання й заряджання контролера необхідно використовувати кабель USB з комплекту консолі PS5.

5.Контролери продаються окремо.

Завжди оновлюйте системне програмне забезпечення PS5 і ПЗ пристрою бездротового контролера до останньої версії.

«PlayStation», «знак сімейства продуктів PlayStation», «логотип PS5», «PS5», «DualSense» і «DUALSHOCK» є зареєстрованими товарними знаками або товарними знаками компанії Sony Interactive Entertainment Inc. «SONY» є зареєстрованим товарним знаком компанії Sony Corporation.

«Heighten Your Senses» є зареєстрованим товарним знаком або товарним знаком компанії Sony Interactive Entertainment LLC. USB Type-C® є зареєстрованим товарним знаком USB Implementers Forum.

 

 

 

Please, enter a valid value