TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Кухонна машина Tefal QB150138

Код скопійований Код: 42402
0.0 з 5.0
Тип

Кухонна машина

Тип керування

Механічне

Потужність двигуна, Вт

800

Основні насадки

К-образна насадка
Крюк для тіста
Вінчик для збивання

Загальний об'єм чаші, л

4.8

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Кухонна машина Tefal Masterchef Essential

Завдяки бездоганно однорідним результатам та ідеальній потужності для будь-якого рецепту, кухонна машина Tefal Masterchef Essential є досконалим пристроєм для всіх ваших потреб у змішуванні та випічці. Чаша з нержавіючої сталі об’ємом 4,8 л забезпечує достатньо місця для приготування на всю сім’ю — завдяки ємності, що дозволяє виготовити тісто для п’яти цілих піц*, — і здатності забезпечувати чудові результати, готуючи різні рецепти. Планетарний рух змішування охоплює кожен міліметр чаші з розумним обертанням, що забезпечує плавні та однорідні результати. Відкрийте для себе зручний міксер, який забезпечує високоефективне збивання, а також міцний металевий гак для тіста для більш важких сумішей. Надійний двигун потужністю 800 Вт забезпечує достатню потужність для всіх ваших улюблених рецептів, а 6 швидкостей та режим Pulse полегшують змішування день у день.

Велика ємність

Чаша з нержавіючої сталі об’ємом 4,8 л має ідеальну місткість, адже виробляє достатньо тіста для п’яти цілих піц* та забезпечує щедрі страви для всієї сім’ї щодня та в особливих випадках.

Бездоганно гладкі результати

Надзвичайно гладкі та однорідні результати досягаються завдяки планетарному руху: головка кухонної машини та кондитерський інструмент обертаються в протилежних напрямках, забезпечуючи повне покриття чаші.

Ідеальне збивання

Легке та повітряне збивання яєчних білків, вершків та меренги, завдяки об’єму, який може вмістити до 800 мл вершків.

Ідеальне замішування

Відкрийте для себе добре замішане та ідеально однорідне тісто для кондитерських виробів, тісто для печива, тісто для тортів тощо за допомогою приладу, який розраховано до 1,8 кг суміші.

Металевий гачок для тіста

Міцний металевий гак для тіста забезпечує надійну роботу для важких сумішей з місткістю до 500 г борошна для вашого улюбленого хліба, бріоша, пісочного тіста тощо.

Універсальна потужність змішування

Потужний двигун 800 Вт забезпечує широкий вибір рецептів для швидкого отримання результатів і надійної роботи.

Прості у використанні елементи керування

Неперевершений контроль і точність із 6 швидкостями та режимом Pulse для кухонної машини, якою легко керувати.

Міцна конструкція

Насолоджуйтеся повною стабільністю та високою продуктивністю завдяки присоскам проти ковзання для змішування з повним спокоєм.

Please, enter a valid value

tehnopass