TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Кухонний комбайн Braun FX 3030 WH

Код скопійований Код: 21939
0.0 з 5.0
Тип

Кухонний комбайн

Тип керування

Механічне

Потужність двигуна, Вт

600

Основні насадки

Соковитискач для цитрусових
Терка
Крюк для тіста
Вінчик для збивання
Шаткування

Загальний об'єм чаші, л

2

Кількість швидкостей

15

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Braun FX 3030

Кухонний комбайн Braun FX 3030 створений, щоб стати ідеальним помічником на кухні. Його багатофункціональність дозволить замінити кілька одиниць техніки, економлячи сімейний бюджет і місце для зберігання на кухні. Чаші і насадки виконані з безпечного матеріалу бісфенолу А, який не вступає в контакт з продуктами, стійкий до перепадів температур. Якісні ножі з нержавіючої сталі зберігають первозданну гостроту без необхідності додаткового заточування.

Фото 1 Braun FX 3030

Одночасна робота чаш

Розташування двох чаш Side by Side – відмінна риса комбайна Braun FX 3030. Ємності з нешкідливого харчового пластику на 2 л і 750 мл встановлені на однаковій висоті і можуть працювати незалежно один від одного. Подрібнюйте інгредієнти для основного блюда і займайтеся десертом одночасно, без необхідності готувати машину до роботи заново. Як і всі знімні елементи, чаші можна мити в посудомийній машині.

Фото 4 Braun FX 3030

Швидкість на максимум

Збивання вершків для крему, нарізка овочів, подрібнення горіхів та інші види робіт вимагають різної швидкості обробки. Кухонний комбайн Braun FX 3030 пропонує 15 робочих швидкостей, які забезпечать індивідуальний підхід до кожного рецепту. Для досягнення оптимальної швидкості не потрібно проходити їх плавне підвищення, встановіть потрібний режим заздалегідь і включайте прилад.

Фото 3 Braun FX 3030

Насадки на всі випадки

Асортимент насадок дозволяє кухонному комбайну Braun FX 3030 виконати практично всі види робіт з підготовки продуктів. Відцентрова соковижималка і прес для цитрусових приготують вітамінні фреші з усіх видів овочів і фруктів. Чотири насадки для шинкування натруть сир, шоколад, картоплю, капусту та інші види продуктів. Пластиковий ніж замісить всі види тіста, вінчик перетворить білки в повітряну хмарку, а насадка для картоплі фрі дозволить приготувати домашній фаст-фуд.

Фото 4 Braun FX 3030

Технічні можливості

Робоча потужність комбайна 600 Вт, два приводи працюють повністю автономно. Крім основних 15 швидкостей присутній імпульсний режим, зручний для подрібнення особливо твердих продуктів і для досягнення ніжних текстур. Відсік для зберігання кабелю дозволяє акуратно скласти прилад, якщо він тимчасово не використовується. Знижений рівень шуму дозволяє готувати легко, але не голосно.

Фото 5 Braun FX 3030

Додаткові особливості

Обидві чаші кухонного комбайна Braun FX 3030 оснащені кришками, що перешкоджають розбризкуванню продуктів в процесі роботи. Отвір у кришці великої чаші дозволяє поетапно додавати продукти, не знімаючи її. Прогумовані ніжки забезпечують надійну фіксацію і виключають ковзання машини під час роботи.

Фото 6 Braun FX 3030

 

Please, enter a valid value

tehnopass