TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

ТВ-антена Мотильок M-3

Код скопійований Код: 28110
0.0 з 5.0
Вид розміщення

Зовнішні

Стандарти цифрового ТБ

DVB-T
DVB-T2

Прийом

Цифровий
3G

Частотний діапазон

450-1000 МГц

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Запатентована, українська вібраторна антена нового покоління Метелик.

Комплектація Метелик №3 призначена для впевненого приймання цифрового телебачення в найрізноманітніших умовах. Мала вага та розмір дають змогу використовувати антену як кімнатну. Але для отримання максимального рівня сигналу ми рекомендуємо розмістити її зовні — за вікном або на балконі. Завдяки широкому робочому куту, антена чудово приймає відбитий сигнал навіть без прямої видимості на телецентр.

Антена прекрасно впорається із завданням приймання Т2 без підсилювача, вона проста та надійна. Комплектується кабелем 5 м і всіма необхідними роз'ємами для під'єднання до телевізора або тюнера.

Компактний розмір і мала вага

Ви завжди знайдете їй місце в кімнаті та легко закріпите зовні приміщення, якщо буде потрібно збільшити рівень сигналу.

Міцна конструкція

Антена Метелик витримає будь-які фізичні впливи. Їй не страшні удари, падіння, переміщення, її складно випадково вивести з ладу.

Максимальна зручність експлуатації

Антена має розгинну конструкцію, вона проста та надійна. У комплекті є зручне кріплення на різні поверхні.

Надійне кріплення кабелю

Кріплення кабелю у двох точках запобігає його вириванню в разі розхитування або різких ривків.

Високі показники приймання без прямої видимості в місті

Широкий кут діаграми спрямованості дає змогу ефективно приймати сигнал навіть без прямої видимості на телецентр і максимально спрощує пошук джерела сигналу.

Спеціальне струмопровідне покриття

Гарантує надійний електричний контакт у місцях з'єднань елементів антени. Метелик завжди буде приймати сигнал з однаково гарною якістю.

Абсолютна безпека у використанні

Антена має конструктивний грозозахист і захист від статики. Запобігає виходу з ладу телевізора або приймача Т2 через антену. Метелик замкнутий за змінним та постійним струмом.

Термін служби антени не менш ніж 10 років

За кімнатного використання термін служби не обмежений. У разі зовнішнього встановлення не менш ніж 10 років без змін основних електричних характеристик.

Універсальність

Антену можна використовувати всередині та зовні приміщення. Можлива зміна діаграми спрямованості та коефіцієнта посилення антени завдяки встановленню трубок відбивачів.

Естетичність

Розмір і дизайн антени прекрасно впишуться в інтер'єр кімнати, її можна легко заховати у разі потреби. Також у разі зовнішнього встановлення вона зовсім непомітна та не псує зовнішній вигляд фасаду будівлі. Це найактуальніше для історичних районів та елітних ЖК.

Комплектація:

  • Антена
  • Кабель 5 м з F роз'ємом і ТБ штекером
  • Трубки відбивачі — 2 шт.
  • Муфти для проведення кабелю — 2 шт.
  • Інструкція
  • Гарантійний талон

Додаткові можливості антени.

Метелик можна також використовувати для збільшення рівня сигналу в мережах GSM-900, мобільного інтернету 3G CDMA від Інтертелекому та МТС Конект 450 МГц. Для з'єднання з цими пристроями рекомендуємо окремо придбати короткі кабелі-перехідники.

Зверніть увагу на розташування базової станції, звідки ви хочете прийняти сигнал, можливо, антену потрібно буде повернути. Також у разі потреби можна змінити поляризацію на вертикальну, кріплення дає змогу це зробити.
 

Please, enter a valid value

tehnopass