life 063-952-02-20

Графік роботи Call-центра
Пн - Сб с 9 до 20

Неділя вихідний

life 067-200-29-19

Графік роботи Call-центра
Пн - Сб с 9 до 20

Неділя вихідний

    Всі категорії
  • APPLE
  • Смартфони та гаджети
  • Ноутбуки та комп'ютери
  • Телевізори, аудіо, фото
  • Побутова техніка
  • Товари для кухні
  • Товари для дому

Сучасний ринок побутової техніки перенасичений продукцією від всіляких виробників, які не перестають поповнювати асортимент все новими і новими надходженнями. У величезному виборі товарів, головними визначальними факторами, які штовхають нас на покупку, стають не тільки функціональні та інноваційні можливості товару, але ще і ціна. Немає сумнівів, що від того, до якої цінової категорії відноситься техніка, головним чином залежить рішення про її придбання. Демократичні ціни і широкий вибір - ідеальне співвідношення, яке практично неможливо відшукати в магазинах. У разі, якщо все таки мириться з таким станом речей немає ніякого бажання і можливості, магазин ТЕХНОмаркет™ пропонує свої послуги.


З 2012 року магазин ТЕХНОмаркет™ успішно реалізовує всі запити навіть найвимогливіших покупців в місті Вінниця.

Ось вже вісім років ми не перестаємо завойовувати довіру нових покупців і виправдовувати очікування постійних відвідувачів. За цей період часу ми змогли організувати правильну і налагоджену політику в ланцюжку виробник-постачальник-споживач.


На полицях нашого магазину представлений величезний вибір всього найнеобхіднішого для домашнього комфорту і затишку, а також персонального догляду, розваги і роботи за низькими цінами. Нашим завданням стало відмінно настрій кожного, хто переступив поріг магазину з мрією, а покинув його з реальним придбанням.


У місті Вінниця з успіхом працюють сім магазинів ТЕХНОмаркет™, відвідати які можна також і в інтернеті. Простими перемиканнями по каналах можна вибрати, перевірити наявність, замовити, оформити доставку і отримати все бажане не тільки по місту Вінниця, а й далеко за його межі. Для нас не існує слова «відстань», доставка будь-якого виду товару проводиться по всій Україні.


Робота магазинів ТЕХНОмаркет™ вибудувана на основі двох основних принципів:

Співпраця виключно з перевіреними постачальниками.

Створення та підтримка комфортних і максимально вигідних умов для кожного покупця.


Оскільки, ТЕХНОмаркет™ є офіційно зареєстрованою торговою маркою, ми зобов'язані підтримувати імідж і репутацію надійного і відповідального продавця. Асортимент, ввічливе обслуговування, сервіс на вищому рівні, швидка доставка, вигідні умови покупки - складові, в пошуках яких знаходиться кожен покупець, і які ми забезпечуємо в повному обсязі. 


Для того, що б ви змогли здійснювати покупки за вигідними цінами з максимальною економією сімейного бюджету, ми щотижня намагаємося організовувати акційні пропозиції. У тому випадку, якщо раптово нагрянули торжество, а бюджет вже не вміщає додаткових витрат, ми готові надати кредит або розстрочку на вигідних умовах за схемою 0-0-10. Оформити всі необхідні документи можна прямо на сайті магазина, і займе ця процедура буквально декілька хвилин.


Купувати побутові товари в інтернет магазині ТЕХНОмаркет™ – це значить позбавити себе від нескінченних походів по місту в пошуку всього найнеобхіднішого за прийнятними цінами. Швидко, комфортно і надійно можна придбати все, що, потрібно не залишаючи рідні стіни зі стовідсотковою гарантією якості. У тому випадку, якщо при виборі товару з'явилися або залишилися будь-які невирішені питання, наші менеджери проконсультують та нададуть необхідну інформацію, а також допоможуть визначитися з вибором, оформлять замовлення і організують доставку в будь-яке зручне місце.


Ми завжди раді співпраці і готові дарувати позитивні емоції кожному гостю в наших магазинах!close