063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 17:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Блендер Braun MQ 5235 WH

Код скопійований Код: 38956
0.0 з 5.0
Тип

Заглибний

Потужність, Вт

1000

Кількість швидкостей

21

Матеріал ніжки блендера

Метал

Насадки

Вінчик для збивання
Міні-подрібнювач

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Заглибний блендер серії MultiQuick 5

Максимальна потужність моторного блоку: 1000 Вт. Кількість швидкостей: 21+Турбо режим. Колір: білий/сірий.
У комплектацію входить: моторний блок із системою EasyClick (Type: 4191); металева блендерна ніжка з гострими ножами з нержавіючої сталі, виконана за технологією PowerBell та SplashControl; насадка подрібнювач на 500 мл (Type: СA); вінчик для збивання та перемішування; мірна склянка з чіткою мірною шкалою на 600 мл.

Помічник, який завжди під рукою

Передайте всю рутинну роботу на кухні блендеру Braun MQ 5235 WH, звільнивши багато часу для себе та близьких. Мінімалістичний дизайн приладу має тільки необхідні для роботи деталі, такі як дві кнопки перемикача швидкостей та регулятор швидкості зверху, що має 21 режим, плюс, особливий режим «турбо». Тим не менш, з потужністю у 1000 Вт, цей "персональний кухонний помічник" впорається з будь-яким із ваших поставлених завдань.

Функціонал

Руків’я блендера Braun MQ 5235 WH має ергономічну форму, нековзке покриття приладу, гарантує безпеку роботи та високу якість у кінцевому результаті процесу. Для отримання оптимального змішування, подрібнення або збивання, виробник Braun розробив неповторну технологію PowerBell. Ніжка блендера має вбудовані гострі ножі з нержавіючої сталі, кожен із яких розташований під різними кутами. Варто відзначити і унікальну форму самої ніжки, завдяки якій подрібнення продуктів здійснюється максимально швидко, без розбризкування по поверхні, зберігаючи чистоту робочої зони вашої кухні.

Комплектація

Насадки до блендера, як і сам прилад, мають компактні габарити, що дозволяють зберігати їх у будь-якому зручному вам місці. У цілісному комплекті до приладу ви отримаєте додатково насадку вінчик, подрібнювач на 500 мл та мірну склянку на 600 мл, яка допоможе вам дотримуватися більш точних пропорцій, у створенні ваших кулінарних шедеврів разом з блендером Braun MQ 5235 WH.

 

 

 

Please, enter a valid value